Mavi Kare Reklam ajansı 1989 yılıda kuruldu. Uzun yıllar sektörün önde gelen kurum ve markalarına hizmet vererk deneyim kazandı; kurulduğundan bu yana çeşitli sektörlerden pek çok reklam verene hizmet verdi.

Mavi Kare Reklam Ajansı bugün de, tanıtım ve pazarlama problemlerini çözerken, farklı ve yeni yöntemleri geliştirmeyi görev sayıyor.

Yıllar boyunca bilgi ve gözlemlerimizin damıtılması ile biçimlenen yeteneklerimizi, 2011 senesinde bünyemize kattığımız Print Center bölümü ile çok daha geliştirdik. Matbaa ve digal baskı alanlarındaki bilgilerimizi sizlere daha verimli ve kaliteli hizmet vermek için, bir adım daha ileri taşıdık. Böylece müşterilerimizin hizmetlerine birçok konuda yardımcı olalım istedik.

Mavi Kare Reklamcılık ve Mavi Kare Print Center,1989'dan bu yana bütünsel pazarlama iletişimi kapsamındaki tüm ihtiyaç ve sorularınıza bir yanıt buluyor, tüm gereksinimlerinize açıklık getiriyor.

Pazarlama ve iletişim anlayışımızla portföyümüzdeki müşterilerimize verdiğimiz sözleri her zaman tuttuğumuza inanıyoruz.

MAVİ KARE REKLAMCILIK ve COPY CENTER
Naci Kasım Sokak, Hüseyin Özer İş Merkezi, No:3 Daire:1 Mecidiyeköy -İSTANBUL
Tel: 0212 274 74 10 - 266 55 70 Fax: 0212 266 55 31 mavikarereklam.com - mavi@mavikarereklam.com

Tüm Hakları Saklıdır. Mavi Kare Reklamcılık